Pomysły na prezenty dla gości weselnych!

Home : Eventy : Pomysły na prezenty dla gości weselnych!
Pomysły na prezenty dla gości weselnych!

źródło: pinterest.com

Bez wątpienia Wasz ślub bardzo długo pozostanie w pamięci Waszej i Waszych gości. Niezwykle często w przygotowaniach ślubnych czujemy dużą presję, aby zadowolić wszystkich i podziękować najbliższym w wyjątkowy sposób. Najważniejsze, aby myśleć niekonwencjonalnie i kreatywnie, włączyć rodzinę i przyjaciół w burzę mózgów, lub poprosić o pomoc Kind Concept flowers&events, aby wybrać najlepsze rozwiązanie na podarunki dla gości weselnych. Oto nasza lista 8 spersonalizowanych prezentów weselnych, które pokochają Wasi goście!

  1. Mini świeczki 

Najlepiej sojowe lub ekologiczne. Małe, eleganckie i pachnące. Świeczki można spakować w piękne opakowania z datą ślubu i inicjałami Pary Młodej.

źródło: pinterest.com

źródło: pinterest.com

2. Sukulenty 

Prezent dla gości zgodny z falą śluby zero waste i ekologicznym podejściem do życia. Malutkie roślinki można kupić w kwiaciarni, w każdą z nich wbijamy flagi z inicjałami i mamy piękny, naturalny prezent dla naszych gości, który na pewno na długo zagości w ich domach. 

3. Słoiczek miodu

Niby oklepane i odchodzi do lamusa. Tylko dlaczego? Najlepiej jeśli miód jest z lokalnej pasieki, a na Warmii i Mazurach takich nie brakuje. Znajdź regionalne miody w swojej okolicy, kup retro słoiczki ze spersonalizowaną naklejką i z pewnością osłodzisz swoim gościom wieczór. 

źródło: pinterest.com

źródło: pinterest.com

4. Zestaw na ‚dzień po’

Genialny i praktyczny! Nie jest tajemnicą fakt, że na weselach bawimy się świetnie, prawda? Być może na Waszym weselu goście ucieszą się z zestawu ratunkowego na niedzielnego kaca. W kreatywnym i ładnym woreczku spakujcie opaskę na oczy, tabletki z przeciwbólowe lub magnez, batonik proteinowy i pastylki miętowe. Zaskoczycie gości, a oni z pewnością podziękują Wam następnego ranka!

5. Świeżo palona kawa

Idealny podarunek dla kawoszy i nie tylko. Pięknie zapakowana, świeżo palona, najlepiej z lokalnej palarni. Olsztyńska kawiarnia Kofikada pali doskonałą kawę lokalnie. Wystarczy zapakować w papierowe torebeczki z Waszą notką i prezent może lądować na stole weselnym.

źródło: pinterest.com

źródło: pinterest.com

6. Coś słodkiego

Miłym i niedrogim drobiazgiem w podziękowaniu jest też paczuszka z Waszym ulubionym makaronikiem lub pyszną czekoladą. Do tego pudełeczko, wstążka z karteczką i mamy niskobudżetowy uroczy prezent. 

7. Ekologiczne mydełko

Kolejny drobiazg, który nie dość, że uroczy to jeszcze wspiera lokalnych producentów. Na rynku nie brakuje mydlarni, które wykonują cudowne pachnące i naturalne mydełka, które możesz dać swoim gościom. Naturalne mydełka kupicie stacjonarnie w naszej kwiaciarni Kind Concept!

źródło: pinterest.com

źródło: pinterest.com

8. Domowa nalewka

Jeśli zaczynasz planować ślub dużo wcześniej możesz podjąć się wyzwania i zrobić w warunkach domowych własne nalewki. Różne smaki i kolory, które wyprodukujesz w domowym zaciszu przelejcie do małych buteleczek, dodajcie metkę lub stylową etykietę i ustawcie na stolach gości. Etykiety mogą być jednocześnie winietką i podziękowaniem.

Macie więcej pomysłów, którymi chcecie zaskoczyć Waszych gości? Chętnie o nich usłyszymy!

źródło: pinterest.com